Kontakt

Stråkens El AB

Farmvägen 1

790 91 IDRE


Niklas@strakensel.se

Niklas

VD

070-295 36 88
Niklas@strakensel.se



Kontakta oss gärna via formuläret nedan.

 
 
 
 
 

Lars

Projektering & kontor


strakens.el@telia.com

Peo

Elektriker


070-302 20 42
Per-olav@strakensel.se

Jerry
Elektriker


070-531 08 86
Jerry@strakensel.se

Sindre
Elektriker


Sindre@strakensel.se

Tomas

Idre Fjäll

Elektriker

073-080 14 66
Tomas@strakensel.se

Jonathan B
Elektriker

JonatanB@strakensel.se

Jonatan W

Elektriker


070-290 14 63
Jonathan@strakensel.se

Frida

Kontor



Frida@strakensel.se

Vill du som kund ha faktura via e-post eller har du frågor kring din nuvarande faktura?
Skicka då ett mejl till  Faktura@strakensel.se

Besöksadress:

Stråkens El AB

Farmvägen 6

790 91 IDRE

Postadress:

Stråkens El AB

Farmvägen 1

790 91 IDRE



070-295 36 88

Niklas@strakensel.se